Blackjack – strategia gry

Blackjack jako gra hazardowa jest również grą losową, w dużej mierze polegającą na szczęśliwym losie. Jednak po latach grania, zawodowi hazardziści opracowali kilka strategii, dzięki którym łatwiej wygrać z krupierem. Wiemy, że gra blackjack polega na rozdaniu dwóch kart każdemu z graczy oraz na zdobyciu w kartach liczby oczek mniejszej bądź równiej dwadzieścia jeden, wiemy również, że możemy dobrać trzecią kartę. Jeżeli jednak nasze dwie karty wskazują na liczbę siedemnaście bądź większą, nie powinniśmy dobierać trzeciej karty, jeżeli natomiast liczba oczek w naszych kartach wynosi szesnaście bądź mniej, z powodzeniem możemy dobrać trzecią kartę.

Stosując się do tego systemu mamy zdecydowanie większe szanse na wygraną oraz na nie dyskwalifikowanie z powodu zbyt dużej liczby oczek w kartach. Jeżeli zaś mając w kartach siedemnaście bądź więcej oczek zaryzykujemy dodania trzeciej karty, możemy łatwo stracić pieniądze, które obstawiliśmy na stole do gry. Inną strategią gry blackjack’a jest dokładne obserwowanie kart krupiera, od wartości bowiem karty odkrytej krupiera zależy w dużej mierze nasza szansa na wygraną. Jeżeli wartość ta jest odpowiednia do naszej wygranej, możemy podwoić stawkę, jeżeli zaś wartość wyraźnie wskazuje na naszą wygraną, możemy wycofać się z gry, dzieląc stawkę obstawioną na pół.

Warto poznać wszystkie strategie oraz tajniki gry w blackjack’a, aby zdecydowanie zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto również grać rozważnie i ostrożnie, aby zaobserwować swoją i krupiera sytuacje w kartach, oraz wywnioskować jakie mamy szanse na wygraną. Mimo, iż blackjack jest grą hazardową, czyli grą polegającą na szczęściu oraz dobrej passie, zapoznanie się z wszelkimi strategiami oraz taktykami, pomoże nam w wygranej z kasynem online.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Copyright © 2009-2021 kasyno-on-line.info. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.03 sekund.
Gry hazardowe dla prawdziwych graczy. Odbierz premie i bonusy powitalne kasyna. Kliknij tutaj!